Profil firmy

Společnost STOPLAST byla založena v roce 2002. Od svého počátku byla zaměřena na výrobu plastových obalů - tedy především lékovek, víček, dóziček atp. 

Postupem času se společnost začala zabývat i zakázkovou výrobou plastových dílů především pro firmy ve strojírenském a nábytkářském průmyslu. 

S rostoucím objemem výroby vznikla potřeba větších výrobních i skladovacích prostor a proto v roce 2011 započala firma rekonstrukci výrobních prostor v Českém Těšíně za pomoci realizace projektu „Rekonstrukce podnikatelského objektu pro potřeby STOPLAST s.r.o.“ číslo projektu 5.3 NM02/261, která byla dokončena v roce 2012. V tomtéž roce firma přestěhovala své sídlo do rekonstruovaného objektu, který lépe vyhovuje současné výrobě a rovněž dává prostor pro budoucí rozvoj společnosti. 

Mezi naše zákazníky patří například firmy WALMARK, a.s., KOVONA SYSTEM, a.s., COOPHARMA s.r.o., VÍTKOVICE CYLINDERS a.s. atd.

Základní informace o společnosti

 

Inovace ICT ve společnosti STOPLAST s.r.o.

Firma STOPLAST s.r.o. realizuje projekt "Inovace ICT ve společnosti STOPLAST s.r.o." číslo projektu 2.2 ITP03/1234. Požadovaná výše dotace: 518 tis.Kč. Projekt v rámci Operačního programu Podnikání a inovace spolufinancuje Evropský fond pro regionální rozvoj.

 

Rozšíření výrobních možností společnosti STOPLAST s.r.o.

více o projektu ZDE